Masky

Masky jsou ručně vyráběny bez použití formy, každý kus je tedy jedinečný a každá maska je originál. 

Základním materiálem pro výrobu je modelovací hmota FIMO. Masky jsou tvrzeny teplem. 

Pro dekorování používám akrylové barvy. Všechny masky jsou již připraveny k zavěšení.

Faraon

Inspirací pro výrobu této masky pro mne byly dokumenty o Egyptě. Starodávné krásy Egypta berou dech. Nenechalo mě to chladnou a musela jsem vytvořit něco, co by zvěčnilo můj pocit nadšení.


Velikost: 40 x 21 cm 

Cena: 1 999 Kč

Nekonečná láska

Do této masky jsem dala duši. Při výrobě jsem se ponořila do sebe, vypla hlavu a nechala ruce tvořit.  


Velikost: 48 x 23 cm

Cena: 2 599 Kč 

Orion

Lidé pozorovali souhvězdí Orionu od starověku. Podle řeckořímské mytologie odtud pochází jeho jméno. Obrazec na nebi představuje bájného lovce Oriona. Maska je tedy ztvárněním tohoto bojovníka, vnese sílu, dravost a vznešenost do vašeho příbytku.


Velikost: 34 x 21 cm

Cena: 1 699 Kč 

Olivový sen

Maska Olivový sen je mým srdcovým dílem. Olivy jsou úžasným zdrojem vitamínů a posilují především srdce. Tato maska je tedy ztvárněním - Zdraví - do vašeho příbytku vnese pohodu a čistou energii.


Velikost: 38 x 24 cm

Cena: 2 499 Kč

Červená

Červená, barva lásky, radosti, vášně ale také krve a hněvu. Tato maska tedy představuje pozitivní i negativní emoce a drží je v rovnováze. Vyvěste si tuto masku v prostoru, kde se nacházíte nejčastěji, pro udržení harmonie.


Velikost:  31 x 19 cm

Cena: 1 699 Kč

Válečník

Válečník, je maskou síly. Pokud tedy potřebujete podpořit svou dravost a odvahu, neváhejte si masku vyvěsit v prostoru, kde trávíte svůj čas nejraději. 


Velikost: 30 x 23 cm

Cena: 1 499 Kč

Vesmírná

Tuto masku jsem tvořila na základě svých snů. Opakovaně se mi do snů vkrádal tento obrazec a vždy jsem se budila s pocitem naprostého štěstí. Bylo tedy zřejmé, že jsem byla vedena tento obrazec převést do reality a tak poslat kousek toho štěstí dál. Věřím, že i vám přinese stejně šťastné chvíle.


Velikost: 36 x 22 cm

Cena: 1 799Kč

Prosím věnujte pozornost níže uvedeným informacím:

Masky nikdy neumisťujte poblíž tepelných zdrojů a nevystavujte je fyzickému tlaku!        Mohla by být narušena jejich pevnost a mohlo by tak dojít k poškození.

Vybrali jste si?

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.