3D

Váza s květinami

Květinový obraz, který rozzáří celou místnost. Pozitivní energie, hřejivé barvy a 3D efekt vás přímo vtáhne do atmosféry léta.


Velikost: 70 x 50 cm

Cena: 3 799 Kč

Bohyně plodnosti

Obraz jsem tvořila se záměrem podpořit ženy, které se snaží počít miminko. Ztvárnění bohyně plodnosti má dodat ženě sílu a víru, že vše je možné.Velikost: 30 x 24 cm

Cena: 899 Kč

Na vlnách

Obraz, pro jehož základ byla použita technika pouring, tedy takzvaná licí technika, která na plátně vytváří nádherné tvary. Dekorován mořským koníkem, mušlemi a hvězdicemi, vytvořenými z umělecké modelovací hmoty. Tento obraz je stálou připomínkou krásně strávených dní u moře s rodinou, přáteli .. a nebo vám také může dovolenou částečně vynahradit. Posaďte se s šálkem dobré kávy, pusťte si oblíbenou skladbu a meditujte u tohoto obrazu, jistě vás naladí do té správně atmosféry.


Velikost: 50 x 40 cm

Cena: 2 499 Kč

Malá váza s květinami

Vázička s květy je krásným doplňkem do interiéru, který chcete oživit. Pestré barvy a pozitivní energie obrazu vás příjemně naladí do každého dne.


Velikost: 50 x 40 cm

Cena: 2 499 Kč

Hrozny

Krásný obraz hodící se do malebného prostředí chaloupky ale také do moderního interiéru. Pro základ obrazu byla použita technika pouring. Hroznové víno a motýlka jsem modelovala z umělecké modelovací hmoty. Barveno akrylovými barvami.


Velikost: 60 x 20 cm

Cena: 1 899 Kč

Motýli

Motýlky jsem vytvořila z mušlí nasbíraných v Řecku. Podklad obrazu je malován akrylovými barvami a pro ozvláštnění jsou motýlci posypáni stříbrným třpytem.


Velikost: 40x 40 cm

Cena: 1 199 Kč

Umělec

Pro malbu byly použity akrylové barvy. Pro vytvoření 3D efektu, vystupující hlavy malíře z obrazu, byla použita modelovací umělecká hmota. 


Velikost: 40 x 40 cm

Cena: 1 299 Kč

Jablko

Pro základ obrazu byla použita tzv. pouring metoda, což je specifický způsob lití barev, smíchaných se speciálním médiem, přímo na plátno. Vytvoří tak krásné abstraktní motivy pro zátiší. Následně pro tvorbu větve byla použita tavná pistole a samotné jablíčko bylo vyrobeno z modelovací hmoty. Vše je na závěr barveno akrylovými barvami.


Velikost: 70 x 60 cm

Cena: 2 999 Kč

Okno do pohádky

Toto malebné okénko do pohádky se bude náramně vyjímat v každém dětském pokojíčku, ale i v kuchyňce nejedné hospodyňky. Pro docílení 3D efektu byla použita modelovací hmota. Barveno akvarelovými barvami.


Velikost: 20 x 20 cm

Cena: 599 Kč

Vybrali jste si?

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.